o nas
o nas
o nas
o nas
o nas
o nas
O nas

ALBAU Sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu jest polskim przedsiębiorstwem, którego profilem działalności jest świadczenie usług budowlanych. Jesteśmy obecni w Polsce, ale również na rynku niemieckim, na którym realizujemy budowy poprzez nasz oddział na terenie Niemiec. Pełne zaangażowanie zarówno załogi jak i zarządu firmy przy każdym zadaniu skutkuje tym, że oferujemy bardzo szybkie tempo realizacji i wypracowaną przez lata wysoką jakość robót. Równolegle realizujemy projekty budowlane w Polsce i w Niemczech.
Budujemy i remontujemy obiekty hydrotechniczne, inżynieryjne, mosty, wiadukty, estakady, wodoszczelne i gazoszczelne zbiorniki żelbetowe. Wykonujemy wszelkie skomplikowane konstrukcje żelbetowe i murowe przy stanach surowych budynków mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Realizujemy zlecenia także w zakresie „pod klucz”. Przy zadaniach inwestycyjnych związanych z ochroną środowiska często budujemy kompleksowo nowe lub rozbudowujemy istniejące oczyszczalnie ścieków.
Często dla wykonywanych obiektów optymalizujemy projekt, opracowujemy alternatywną technologie betonu wodoszczelnego, bądź przygotowujemy technologie realizacji konstrukcji z betonów architektonicznych.
Dysponujemy łącznie ponad 90-cio osobową załogą - brygadami od lat współpracujących ze sobą wysoko wykwalifikowanych praktyków - fachowców w zawodach cieśla, murarz, zbrojarz, spawacz  (z certyfikatem IS), monter rusztowań (z upr.), operator żurawia i sprzętu budowlanego. Kadrę prowadzącą i nadzorującą roboty tworzą z osoby z odpowiednimi uprawnieniami budowlanymi. Przy realizowanych obiektach oferujemy użycie/wynajem własnego  sprzętu, łącznie z szalunkiem i żurawiem. Pracownicy nasi posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy na polskich budowach a także na bardzo wymagającym rynku niemieckim, gdzie od ponad 10-u lat, ku pełnemu zadowoleniu inwestorów i generalnych wykonawców, zrealizowali ponad 120 obiektów budowlanych.
Gwarantujemy pewną jakość i bezpieczeństwo wykonania zlecenia - to co nasi Zleceniodawcy bardzo sobie cenią. Mamy duży potencjał wykonawczy, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

zdjecie budowy

Albau Sp. z o.o. 2011